מטלה מספר 1- תיאורי VAK

זהו הפורום הפתוח לכל ולכולם, לכל השאלות והשיתופים, לכל מה שתרצו לשוחח עליו שהוא NLP וכל נושא קשור.. הפורום הזה פתוח עבורכם.

תהנו
מיקי

מנהל: מיקי ברקל

כללי הפורום
נא להשתמש בשפה נאותה ובוגרת, אסור לפרסם מוצרים ו/או שירותים בפורום - הפורום נועד לשיחות ודיונים בלבד.
נעול
סג'א חאג יחיא

מטלה מספר 1- תיאורי VAK

שליחה על ידי סג'א חאג יחיא » ג' יולי 10, 2018 6:56 pm

מטלה מספר 1- תיאורי VAK

בית לפי תיאורי VAK:
V- בסוף היום אחרי שהשמש שוקעת, אני יושבת בגינה שלי מסתכלת על הכוכבים ועל הפרחים, ואחרי שאני יושבת ומסתכלת אני מתבוננת עם עצמי, אני רואה את האור שבחיים ואת הדברים החיוביים והיפים.
A- ואחר כך אני שומעת את פעימות הלב שלי מצלצלות לי.
K- וזה גורם לי להרגיש בנוח ובשלווה.

מלון לפי תיאורי VAK:
V- לפני כמה שנים הלכתי טיול מעניין ומרתק לתאילנד ועד עכשיו אני רואה את הטבע המדהים ואת החיות, ורואה את צבע הים המיוחד בתאילנד כמו תמונה על הקיר.
A-ושומעת את גלי הים כאילו אני עדיין שם, ושומעת הקול של האנשים שמוכרים בשוק במיוחד האנשים שברחוב שמשכנעים אותך לעשות משאג עם כל מני קולות של מוסיקה.
K-וזה גורם לי להרגיש מדהים, הרגשה מאוד יפה.

מטרה לפי תיאורי VAK:
V- אני רואה עצמי מרצה גדולה שמעבירה סדנה שמכשירה אנשים להתבוננות פנימית ושינוי חשיבה.
A- ונשמעת רצינית ומעניינית, ושומעת את הקול הפנימי שלי קול ההצלחה.
K-וזה גורם לי להרגיש באנרגיה בכל הגוף ובביטחון עצמי וסיפוק עצמי.

איתי לרך

Re: מטלה מספר 1- תיאורי VAK

שליחה על ידי איתי לרך » ה' יולי 12, 2018 7:27 pm

שלום סאג'א :)

כתבת כאן את הדברים בצורה מקסימה.
כדי לעמוד בדרישות המטלה עליך דבר ראשון להגיש אותה בפורום של קורס האומן שלכם, זה הפורום הפתוח (לכם יש פורום מיוחד לכם)

בנוסף, עליך לפרט יותר בתאור הבית והחופשה, יש לכתוב פיסקא של 3-4 שורות לכל מערכת יצוג, כרגע כתבת רק שורה לכל אחת מהמערכות.

בהצלחה

נעול